SDH Vinec

Sezóna 2008

3. 6. 08
Ahoj všichni, tak obhájit pohár v Bělských kopečkách se nám povedlo na výbornou, ještě abychom to obhájili v Březovicích. A kdo to neví, 7. 6. je v Březovicích také zábava na kterou jsem samozřejmě všichni hasiči zváni.
Tak v sobotu. Papa

21. 4. 08
Zdravím všechny příznivce SDH Vinec. Vaše včerejší účast na tréningu nebyla moc slavná. Neměli bychom to zbytečně podceňovat. Vždyť už za necelých 14 dní nám začínají první závody a vy nejspíš spíte na vavřínech. Na příští tréning se dostavte v hojnějším počtu, ať nemusíme my co tam budeme trpět zbytečně za Vás, a modlit se, aby jste dorazili vůbec na závody.

Děkujeme za všechny

1. 4. 08
Jen tak pro připomenutí seznam závodů, kdyby jste náhodou nevěděli, ale předpokládám, že je má každý pečlivě napsané.

3.5      Petkovy
10.5      Voděrady
17.5      Okrsková soutěž - Kosmonosy
24.5      Bělá pod Bezdězem
  7.6      Březovice
14.6      Chotětov
16.8      Sukorady
23.8      Vinec
  6.9      Březno
13.9      Dlouhá Lhota

31. 3. 08
A je to tady. Od příštího týdne nás čekají tréninky, tj 6. dubna v neděli. Následující týden 13. dubna však nebude, vzhledem k tomu, že se bude konat Lihumil. Dále pak pokračujeme dle plánu každou neděli.

Do prvních závodů nám zbývá jen měsíc, tak to nepodceňte a zúčastněte se pokaždé, bude-li to možné.

Mějte se krásně!

10. 3. 08
Takže, zábava se nám už blíží, jaro nám pomalu začíná a tréninky už budou také brzy, je tedy na co se těšit

4.3.08
Zdravím všechny členy, příznivce a nadšence. Mám možnost objednat nám kšiltovky, samozřejmě nejen pro hasiče, ale i pro všechny maskoty, kamarády, milenky, milence, babičky, dědečky, rodiče, brášky, ségry, strýčky, tetičky, bratránky, sestřenice, také pro vaše domácí mazlíčky jako jsou pejsci, kočičky, morčátka, krysy, myšičky, rybičky (těch si pořiďte víc, aby to splnilo účel), papoušky, kanárky, slepičky, kohoutky, králíčky, kozičky, kachničky, kačery, medvědy, hady, pavouky, brouky, motýly, velryby, delfíny,  a další a další, kde by byla jména, popřípadě přezdívky. Cena je 49,- + potisk 20,-. Myslím si, že je to super nápad, ale samozřejmě se musíte vyjádřit i vy, ostatní. Takže v diskuzi čekám odezvu. Pa

Takže kdo si je zatím chce objednat:

Katka 1
Dreňa 1
Kukuřička

Dundáš 1
Verča + Čenda 2

28.2.08
Vítáme Vás do nové sezóny 08. Už se jistě všichni těšíme až to zase propukne.

Ale nejprve bych Vás pozvala na HASIČSKOU ZÁBAVU, která by se měla konat 14. března nebo 15. března. ("necháme se překvapit")

Dále pak zde budou datumy závodů Boleslavského poháru, popřípadě jiných závodů a memoriálů. Samozřejmě zde budu uvádět i výsledky, abychom se měli čím chlubit

3.5      Petkovy
10.5      Voděrady